نتایج جستجو برای عبارت :

اوضاع دانش آموزا سر کلاس حبیب زارع

خب به نام خدا
صبح شنبه ست و بدبختی ما دانش آموزا شروع شد
مطمئنم همه دانش آموزا به امید سه شنبه که تعطیل دارن میرن مدرسه
یه سری دانشجو بدبخت هم هستن که امروز تازه اولین روز دانشگاشونه
آقا کلا لپ مطلب ما همه بدبختیم
کسی هم حرف نزنه
07:26:22

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

سالها پیش وقتی بچه بودم و مدرسه می رفتم...وبا شایع شده بود ...یادمه مادرم آب رو می جوشوند و میریخت تو قمقمه...تاکید داشت از آب لوله کشی مدرسه و آبخوری آب نخوریم...همه مادرها اینطور بودند. همه دانش آموزا هم قمقمه می آوردند مدرسه. در انواع اقسام مدل ها...طرف کتاب ها رو با کش میبست و کیف نمیاورد ولی قمقمه رو حتما با خودش میاورد...وبا با اون اوضاع بهداشتی و فرهنگی دهه شصت و هفتاد، با همه دارو و امکانات نداشته، آسیبی به ما نزد...این که یه جور آنفولانزاست...
خیلی از اولیا مدارس شاهد رو زیر مجموعه مدارس دولتی می دونن که با شرایط خاص پذیرش دانش آموز رو انجام میده و هزینه ای بابت تحصیل دانش آموزا نمی گیره . اما برای تحصیل تو مدرسه شاهد باید شهریه پرداخت کنیم . اولیا و دانش آموزا قبل از ثبت نام باید از شهریه ثبت نام مدرسه شاهد مطلع باشن .

برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :

www.tahsilico.com/web/articles/view/310/شهریه-مدارس-شاهد.html
سلام. 

یک نظرخواهی هست که باید پر بشه . مربوط به مدرسه هست و برنامه هایی که قراره باهاش چیده بشه در واقع یکی از تکالیفم بوده و قطعا به نظر بقیه هم خیلی خیلی نیاز دارم . 
اما داستان چیه؟

داستان اینه که فرض کنین یک مدرسه ای قراره مراسم صبحگاهی انجام بده (اصلا هم مهم نیست هوا سرد باشه و یا گرم باشه)
میخوایم کارهایی انجام بدیم صف ها و در کل برنامه با بالاترین کیفیت انجام بشه . 
به نظر شما میخواهید مدیر باشین ، معاون باشین معلم دانش آموزا و حتی از ا
چهار روز در هفته قراره بریم دانشگاه ، هر چهار روز هم باید از ساعت 8 سر کلاس باشیم :/
حالا من همونی بودم که دانش آموزا رو چند روز پیش مسخره میکردم میگفتم باید ساعت 6 بیدار شین برین مدرسه! مطمئنم چوب خدا بوده !! احتمالا هم دعای همونی که من رو در دو پست قبل دیسلایک کرده ، باعث این مصیبت ها برای من شده !
خواب صبح فاکتور خیلی مهمی برای موفقیت دانشجو در آینده هست چرا مسئولین رسیدگی نمیکنن ؟

توی این اوضاع شلوغ و قمر در عقرب دوست دارم دوباره برگردم نگارستان خودمون.
پبش آقای زارع و بچه ها.
چند روز پیش رفتم سر زدم. انگار برگشته بودم خونمون! خونه دومم!
و تصمیم گرفتم هر وقت فرصت داشتم به اونجا هم برم و  کلاسمو ادامه بدم...
برخی معیار انسانیت را به علم و دانش دانسته اند و گفته اند آنچه موجب برتری می شود، علم است. هر اندازه که انسان آگاهی و دانش بیشتری پیدا کند، انسان تر است و هر اندازه که از علم و دانش بی بهره باشد، به همان میزان از انسانیت بی بهره تر است. بر اساس این تعریف، دانش آموز کلاس اول از کسی که هنوز به مدرسه نرفته انسان تر است و همین طور دانش آموز کلاس دوم از دانش آموز کلاس اول انسان تر است و هر کس معلوماتش بیشتر باشد انسان تر است.
روشن است که این معیار به تن
دبیرستان آپادانا در تابستان برای دانش اموزان دوازدهم کلاس های کنکوری و مشاوره ای، برای دانش آموزان یازدهم و دهم کلاس های مهارت های زندگی و ریاضی برگزار میکند، از دانش اموزان کنکوری بعد از اتمام مطالب درسی ازمون هایی گرفته میشود. که در ادامه درصد های دانش اموزان در این وبلاگ قرار خواهد گرفت. 
سه‎شنبه شب رفته بودیم خانه‎ی شهید «عبد الصالح زارع» مدافعِ اسلام، زیاد گذشت و خوش؛ یک چیزی که می‎خواهم بگویمش این است که به خواب مادرش و حرفی زده: «از بس که بابا می‎گفته دارم عباس بزرگ می‌کنم برای حضرت زینب کبری، این‎ جا عباس صدایم می‌کنند.»توی فکرم، بابای من دارد مرا برای چه بزرگ می‎کند و آن جا چه صدایم می‎کنند؟
بسم‌الله...
سلام!
+
این موقعیت را تصور کنید:
استادی هست که فقط یک درس دو واحدی ارائه داده است و ظرفیت کلاس ۳۵ نفر است. بعد از کلی چانه زدن ظرفیت کلاس به ۴۰ نفر افزایش یافته است. در کنار این استاد، استاد دیگری همین واحد را ارائه کرده است.( یعنی انتخاب‌های دیگری هم وجود دارد.)
کلاس استاد اول که از این به بعد ایشان را استاد الف می‌نامیم متقاضی بسیاری دارد. 
درس برای یک ورودی دیگر ارائه شده و نمی‌توان از طریق سامانه‌ی دانش‌گاه گرفت‌ش.
گروهی از بچه
احساس می کنم دانش آموزا دارن روز به روز بی ادب تر میشن:| واقعا اینهمه بی احترامی نسبت به معلم نیازه؟؟؟ 
معلم ریاضی امتحان گرفت همه خراب کردیم:( بعدش اومده حل بکنه یکی از بچه ها هی میگفت افرین افرین:| همش با این چرت و پرتا سعی می کنن معلمو ضایع کنن. چه وضعشه آخه؟؟؟ تازه می مونن جلو پنجره ی کلاس هی میگن نعمت نظر داره به فلانی:| طرف زن و بچه داره حیا کن:\
معلم هم در مقابل نمیتونه کاری کنه چون کافیه یه چیز کوچیک بگه و همون لحظه دانش آموزه با ننه بابای
یکی از دغذغه های دانش آموزان محاسبه درصداشون توی آزمون و نمره منفیه! جدای ازینکه دانش آموزا از فرمول استفاده می کنند گاهی اوقات یه نرم افزار می تونه سرعت محاسبه درصد رو افزایش بده تا بدون دردسر چند درصد رو سریع حساب کنید.
برای اینکار از درصد گیری کلاسند استفاده کنید تا بدون دردسر درصدتون توی آزمون های مختلف حساب کنید.
با توجه به شیوع ویروس کرونا و توصیه وزارت بهداشت بر قرنطینه خانگی و به حداقل رسوندن رفت‌ و آمد‌ا جهت حفظ سلامتی افراد ، آموزش‌ و پرورش اقدام به تعطیلی مدارس کرد و تصمیم بر این بود که آموزش دانش آموزا از طریق شبکه های تلویزیونی انجام بگیره و امید بر این بود که این آموزش مجازی بتونه جای خالی آموزش توسط معلمای کشور رو بر طرف کنه .
ادامه مطلب
وقتی حبیب جیگر ب حرفای دانش آموزا گوش نده..
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

وقتى امسال نتایج کنکور رو اعلام کردن یه جا عکسى از چاپلین و انیشتین  رو گذاشته بودن و زیرش نوشته بودن اینا هیچ وقت نفر اول کنکور ریاضى و هنر نبودن 
به تمام وجود باور دارم که'' محمد زارع '' همون انیشتین و چاپلین نسل ماست همون قدر بى نظیر همون قدر خارق العاده و نایاب
اصلا و ابدا نمیتونم این موضوع رو باور کنم و درک کنم که چرا واقعا محمد زارع اول نشد 
شاید بگم جزو معدود نتایجى بود که وقتى شنیدم به شدت گریم گرفته بود ، راستش محمد زارع براى من فقط م
ریاضی پنجم دبستان شامل 7 فصل است که هر کدام فصل های آن، شامل مباحث زیر است:فصل اول: عددنویسی و الگوهافصل دوم: کسرهافصل سوم: نسبت، تناسب و درصدهافصل چهارم: تقارن و چند ضلعی هافصل پنجم: عددهای اعشاریفصل ششم: اندازه گیریفصل هفتم: آمار و احتمال
سخنی با معلمان و والدین
شما به عنوان معلم مدرسه، معلم  خصوصی ریاضی پنجم و یا حتی والدین دانش آموز سال پنجمی، به این قضیه واقف هستین که هر سال که می گذرد ریاضی بچه ها سخت تر و سنگین تر میشه. مثلا اگه دانش آموز
معلمان محترم این بچه هایی که کلاس یازدهم ریاضی هستن خیلی مظلومن خیلیییی
رحم کنید
تو یه روز دو تا امتحان نندازین
از قبل رزرو نکنین دانش اموزا استرس میگیرن
خلاصه اینقدر که براتون توضیح دادم میتونستم بشینم تست بزنم ولی خب تحت فشاریم دیگه چه میشه کرد باید حتما اینارو اطلاع میدادم
با تشکر نماینده دانش اموزای کلاس مذکور :)

آموزگارى تصمیم گرفت که از دانش‌آموزان کلاسش به شیوه جالبى قدردانى کند.
او دانش‌آموزان را یکى‌یکى به جلوى کلاس می‌آورد و چگونگى اثرگذارى آن‌ها بر خودش را بازگو می‌کرد.آن گاه به سینه هر یک از آنان روبانى آبى رنگ می‌زد که روى آن با حروف طلایى نوشته شده بود:
  من آدم تاثیرگذارى هستم
سپس آموزگار تصمیم گرفت که پروژه‌اى براى کلاس تعریف کند تا ببیند این کار از لحاظ پذیرش اجتماعى چه اثرى خواهد داشت.
آموزگار به هر دانش‌آموز سه روبان آبى اضافى د
یک خانوم با کلاس صد کیلو ارایش نداره ولی همیشه سعی داره ابروها و صورتش اصلاح شده و مرتب باشه
خانوم با کلاس مرتب و تمیز  لباس می پوشه و بند مد روزهای عجیب و غریب نیست!
خانوم با کلاس لبخند به لب داره و خوش برخورده ولی جلف و دلقک نه!
خانوم با کلاس اهل مطالعه هست و عضو کتابخانه
خانوم با کلاس تا لنگ ظهر نمی خوابه
خانوم با کلاس یادگیری هنرها رو عار نمی دونه 
خانوم با کلاس کم حرف و گزیده گویی هست
خانم با کلاس اهل مجادله و جر و بحث نیست
خانم با کلاس اهل غ
امروز تولد خانم نیکبخت بود. معلم تفکر کلاس هفتمم. یکی از معلمایی بود که همیشه مورد تمسخر همه دانش‌آموزا و حتی من قرار می‌گرفت. همیشه یه لباس می‌پوشید، همیشه سر کلاس چادر سرش بود، همیشه میشد سر کلاسش تقلب کرد، کلاسشو پیچوند و و و ... اوایل سال خیلی اذیتش می‌کردم. یادمه یه‌روز بهمون گفت انشا بنویسین که اگه معلم بودین چیکار می‌کردین. من هرمزخرفی که به ذهنم رسید نوشتم، تهشم گفتم که همه معلما حیوون‌صفتن. الان که اینارو تایپ می‌کنم از حس بد و پش
اوضاع کوچ خوبه و من دارم بهترین حالتهای اینروزا رو تجربه میکنم، بدون فکر و خیال الکی و بدون دلیل، واقعا فاصله گرفتن از فضای مجازی و برنامهای چتی مختلف حال ادمو خوب میکنه، منکه حسابی راضی ام و دارم با جون و دل باشگاه و کلاس زبانمو میرم و وقتمو صرف درسم میکنم، جایی که واقعا باید، وقت میذارم و زندگیمو میگذرونم، از خودم و تصمیماتم راضی ام خیلی خوبه که حسم خوبه:-)
اوضاع کوچ خوبه و من دارم بهترین حالتهای اینروزا رو تجربه میکنم، بدون فکر و خیال الکی و بدون دلیل، واقعا فاصله گرفتن از فضای مجازی و برنامهای چتی مختلف حال ادمو خوب میکنه، منکه حسابی راضی ام و دارم با جون و دل باشگاه و کلاس زبانمو میرم و وقتمو صرف درسم میکنم، جایی که واقعا باید، وقت میذارم و زندگیمو میگذرونم، از خودم و تصمیماتم راضی ام خیلی خوبه که حسم خوبه:-)
دستگاه جدید زهرگیر دیجیتال مهندس فرشید زارع، با قاب هایی دقیقا به اندازه ی درب کندوهای لانگستروت، با راندمان حداکثری زهرگیری در تمیز ترین حالت و به دور از گرد و غبار.
در ادامه کلیپی از این دستگاه در حین زهرگیری مشاهده می فرماید.
پنل جدید دستگاه زهرگیر دیجیتال مهندس زارعحجم: 6.34 مگابایت
ابتکار منحصر به فرد دیگر مهندس زارع که برای اولین بار در ایران انجام می شود، طراحی جعبه ای برای به کار بردن 3 پنل جدید زهرگیری به صورت همزمان برای یک کندو می ب
✅انواع دانش آموزان از نظریادگیری:
دریک کلاس درس سه گروه دانش آموز وجود دارد:1-کلامی2-تصویری3-دست ورز
✅کلامی:یادگیری در این گروه از دانش آموزان،از راه شنیداری است.یادگیری از جزء به کل است.با تکرار از درس،آموزش در آنها صورت می گیرد.
نوع تکلیف در این گروه،از طریق بازگو کردن مطالب و تحقیق کردن است.بچه های کلامی،از کلام به مرحله مجرد می رسند.
✅دسته دوم:دانش آموزان تصویری:یادگیری در این گروه از دانش آموزان،ازراه دیدار است.یادگیری از کل به جزء است.
کی فکرش رو می کرد من انقدری به کلاس و تدریس وابسته بشم که دوری ازش افسرده ترم کنه. کلاسایی که جای قرص و دارو رو بگیره و از نو بهم انگیزه ی زندگی بده. امروز وقتی کلاس مجازیم هم عقب افتاد بیشتر به این رسیدم که چقدر ازشون انرژی میگیرم. کاشکی زودتر شروع بشه، باز طرح درس بنویسم، کوییز بگیرم ازشون. شب قبل از ‌کلاس تند تند تست بزنم، مبادا نکته ای جا افتاده باشه و به اون خوبی که باید نباشه کلاسم.
شاید تبلیغات بذارم و دانش آموز برای کلاس مجازی بیابم و ه
معلم شاد میتواند باعث شاد شدن دانش آموزان شود 
معلم آهنگ و فضا و جو کلاس درس را تنظیم می کند، چنانچه قرار باشد که روح دانش آموزان پرورش و رشد یابد، باید این روند از روح معلم آغاز گردد. حال اگر روح معلم افسرده و ناتوان باشد شانس ناچیزی برای تقویت و مراقبت از روح دانش آموزان بوجود خواهد آمد. معلم با انواع روش های تدریس آشنا باشد. اطلاعاتش به روز باشد، معلم باید بداند که دانش آموزان دارای تفاوت های فردی هستند و نیز باید با روش های تشویق وتنبیه آگ
اگر در کلاس و مدرسه رابطه نزدیکی بین خانواده و دانش‌آموز با معلم برقرار شود، پیشرفت علمی حاصل خواهد شد و مشکلات کشور کم می‌شود، اظهارکرد:‌ نباید اجازه دهیم که محیط کلاس دوقطبی شود و باید دولت، خانواده و معلمین و دانش‌آموزان تلاش کنند تا محیط مدرسه دلپذیرتر و شاداب‌تر برای همه شود
در طول سال تحصیلی ممکن است برنامه ریزی معلم برای به پایان رساندن مباحث درسی به خوبی پیش نرود و بخشی از مباحث در پایان سال عقب بماند. در زمینه مشاوره درسی این کلاس ها به منظور ارتقای کیفیت فرایند یاددهی و یادگیری دانش آموزان ایجاد می شود.  تعطیلی های اضطراری که معمولا به خاطر نامساعد بودن آب و هوا و حوادث طبیعی به وجود می آید باید به گونه ای جبران شود تا دانش آموز در پایان سال تحصیلی دچار سردرگمی نشود. کلاس های جبرانی به صورت معمول بین ۱ تا ۲ سا
سلام
 برای آزاد سازی دانش آموز در سناد : 
1-  ابتدا باید از بخش امور دفتری قسمت کلاس های مدرسه دانش آموز از کلاس حذف و خارج گردد. 
2 - سپس در بخش امور دانش آموزان در قسمت لیست دانش آموزان با انتخاب همان دانش آموز گزینه آزاد سازی اجرا گردد. 

⚠️ممنوعیت آزاد سازی دانش آموزی 
 باطلاع کلیه مدیران و مسئولان سناد مدارس می رساند به هیچ عنوان از گزینه آزاد سازی یا تحویل پرونده دانش آموز استفاده ننمایند.
جهت انتقال دانش آموزان از یک آموزشگاه به آموزشگا
سر کلاس ۱۲ تجربی بودم و مشغول درس دادن که معاون وارد کلاس شد و از من اجازه خواست چند دقیقه زمان کلاس را به او اختصاص دهم تا با دیدن ناخن بچه ها نمره ی انضباط بچه ها را بدهد! دانش آموزان غافلگیر شدند و هیچ راه فراری نداشتند. برخی علاوه بر ناخن بلند داشتن، لاک جیغ هم زده بودند‌.
معاون ردیف کنار دیوار را چک کرد. در این بین زهرا از دانش آموزان خوب کلاس برای اینکه معاون گیر به ناخنهای بلندش ندهد با ایما و اشاره از من اجازه خواست تا از کلاس خارج شود. ص
این داستان واقعی است:

روزی معلم کلاس پنجم به دانش آموزانش گفت: "من همه شما را دوست دارم" ولی او در واقع این احساس را نسبت به یکی از دانش آموزان که تیدی نام دارد،نداشت.
لباس های این دانش آموز همواره کثیف بودند، وضعیت درسی او ضعیف بود و گوشه گیر بود.
این قضاوت او بر اساس عملکرد تیدی در طول سال تحصیلی بود.
زیرا که او با بقیه بچه ها بازی نمی کرد و لباسهایش چرکین بودند و به نظافت شخصی خودش توجهی نمی کرد.
تیدی بقدری افسرده و درس نخوان بود که معلمش از ت
در بسیاری از کلاس های درس در دنیا، دانش آموزان در ردیف های مرتب پشت سر یکدیگر می نشینند. گاهی اوقات روی یکی از دسته های صندلی دانش آموز، تخته ای چوبی به عنوان سطحی برای نوشتن و گاهی میزی جلوی دانش آموز وجود دارد گاهی نیز صندلی هایی را می بینیم که با پیچ به کف کلاس محکم شده اند. غالباً جلوی چنین کلاس هایی، سکوهایی(که همه ی دانش آموزان بتوانند معلم را ببینند) وجود دارد که معلم روی آن می ایستد. در مقابل چنین کلاس هایی، کلاس های درس دیگری هستند که د
سلام عرض میکنم به کاربران وب درس ! در این مطلب پاورپوینت درس چهارم زبان دهم  رو برای شما قرار دادیم ! همین اول بهتون بگیم که این پاورپوینت فقط یک پاورپوینت معمولی نیست ! واقعا روش کار شده ! طراحیش خیلی شیک و با دیزاین عالی انجام شده ! به دلیل اینکه طراحش با سابقه و متخصص پاورپوینت های درسی هست پاورپوینت درس چهارم زبان دهم
با عنوان ” Traveling the world ” ارائه شده و فکر میکنم درس جالبی برای اکثر دانش آموزا باشه ، ما هم بهتون پیشنهاد میکنیم اگه علاقه د
دانلود آهنگ وقتی رفتی باز هوا بد شد محمد زارع
Download Music Mohammad Zare Vaghti Rafti Baz Hava Bad Shod
دانلود اهنگ وقتی رفتی باز هوا بد شد از محمد زارع با متن شعر و ترانه از سایت پلی نیو موزیک
دانلود اهنگ خاطره انگیز وقتی رفتی باز هوا بد شد از محمدزارع
دانلود آهنگ قدیمی وقتی رفتی باز هوا بد شد زارع
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید…
تکست و متن آهنگ محمد زارع وقتی رفتی باز هوا بد شد
وقتی رفتی باز هوا بد شد روزگار از بدی بدتر شد
وقتی رفتی آسمون تر شد گریه ابرا
چگونه یک دانش آموز بی نظم را منظم کنیم؟

روش برخورد با دانش اموزان بی انضباطروش های کنترل کلاس
قطعا برای شما هم بارها پیش آمده که در کلاس درس با دانش آموزان بی نظم مواجه شده باشید و شما را خسته کرده باشند استاد سلام مرجع تدریس خصوصی استراتژی هایی برای اداره دانش آموز بی نظم به شما پیشنهاد میدهد همراه ما باشید :
با توجه به مدت زمانی که معلمان با دانش آموزان خود دارند میتوانند تأثیر زیادی بر روی آنها بگذارند.
معلم خوب زمان آموزشی را حداکثر و ح
روز اول که بچه ها رو دیدم همه مثل هم بودن و حتی یکی دوتایی بهشون میخورد خیی مشتاق درسن. اما بعد از چند جلسه ای دل غافل که تنبل ترین و ضعیف ترین دانش آموز یکی از هونایی هست که به نظر خیی پیگیر و مشتاق به نظر میومد ولی حالا سرش رو کتاب نیس کلا کتابشو ورق نمیزنه. یکی درمیون میاد کلاس. عشق  مد و ... هست.
چقدر تفاوته بین یه درس خوندن و نخوندن. این ما هستیم که میتونیم از این 24 ساعتمون یه چیزی بسازیم که بهش افتخار کنیم یا نه تهش بهمون بگن بی کفایت .
امیدوار
اگر قرار باشد روح دانش‌آموز پرورش و رشد یابد، باید این روند از روح معلم آغاز شود. چنانچه روح معلم افسرده و ناتوان باشد، شانس ناچیزی برای تقویت و مراقبت از روح دانش‌آموزان وجود خواهد داشت.

معلمانی که نمی‌توانند حضور توانمند خود را هر روز در کلاس درس نمایش دهند، از لحاظ انتقال فکر با دانش‌آموزان هماهنگ نیستند و برای پاسخگویی به نیازهای دانش‌آموزان آمادگی ندارند. معلم باید با توجه به هرگونه نقص در درک و دریافت دانش‌آموز، تلاش کند تا توا
1- به موقع در کلاستان حاضر شوید.
همیشه آن تایم باشید. سروقت در کلاستان حاضر شوید. دیرآمدن دلیل خوبی برای تشخیص بی نظمی و تنبلی شما در کلاس است. در ضمن دیر رسیدن در کلاس باعث بهم خوردن تمرکز معلم و کلاس می شود.

2- سعی کنید کمتر غیبت داشته باشید.
اگر می خواهید شاگرد زرنگ کلاس باشید بهتر است همیشه در کلاس درس حاضر بوده و از نکاتی که معلم در هنگام درس می گویید غافل نباشید. غیبت زیاد شما را از درس و دانش آموزان دیگر عقب انداخته و ...
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید رضا زارع نرو
دانلود آهنگ رضا زارع به نام نرو کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده نرو با صدای رضا زارع از جوان ریمیکس
Download New Music Reza Zare – Naro

آهنگ جدید رضا زارع را می توانید هم اکنون از جوان ریمیکس دانلود نمایید.
آهنگ جدید رضا زارع، نرو نام دارد.
امیدوارم از این موزیک لذت ببرید.
در صورت بروز هرگونه مشکل با ما در ارتباط باشید.
متن آهنگ نرو از رضا زارع
رضا زارع نرو
دانلود آهنگ جدبد
تحقیقات زیادی نقش مثبت بازی‌ها را در کمک به یادگیری ‌دانش‌آموزان اثبات‌ می‌کنند. پژوهش‌ها نشان‌ می‌دهند که بازی نه تنها به محیط کلاس، شادی و نشاط‌ می‌بخشد بلکه بهترین روش برای درگیر کردن ‌دانش‌آموزان ضعیف با ریتم کلاس است. درست بر خلاف این عقیده عمومی که برای موفقیت در تحصیل باید بر تعداد و ساعات کلاس‌های دروس اساسی مثل ریاضی، علوم و زبان افزود، پژوهش‌ها نشان‌ می‌دهند که بالعکس با اضافه کردن بازی، ورزش و شادی به کلاس‌های درس، آم
فصل تابستان فصل تعطیلی مدارس و اوقات فراغت دانش آموزان می باشد. اهمیت سه ماهه تابستان بسیار  زیاد است چرا که این 90 روز می تواند فرصت بسیار خوبی برای فرزندانمان باشد. معمولا به دلیل اینکه برنامه های سال تحصیلی از چهارچوب خاصی پیروی می کنند و به دلیل نیاز به پیگیری هر روزه آموزش های درسی، فرزندان نمی توانند در طول سال تحصیلی به همه کارهایی که دوست دارند برسند. برای مثال چندان کار راحتی نیست که علاوه بر امور مدرسه بتوان کلاس های ورزشی، آموزشی
حل تمرین ریاضی پنجم فصل دوم
ریاضی پنجم فصل دوم با جواب در یک فایل ورد در 41 صفحه تهیه شده است  که امروز ما در سایت دانشکده ها در این پست برای کاربران عزیز و دوست داشتنی قرار خواهیم داد .که این نمونه فایل مناسب برای دانش آموزان دبیران و اولیای گرامی ، ما بطور نمونه قسمتی از متن فصل اول ریاضی ۵ را در قسمت زیر برای کاربران قرار خواهیم داد. این گام به گام ریاضی پنجم با جواب می توانید پاسخ تمامی فعالیت ها ی درسی را درون این کتاب دریافت کنید ، و بطو
در این قسمت میخواهم یک سری راهکار معرفی کنم برای کاهش حواس پرتی دانش آموزان در کلاس درس:
معلم باید تا زمانی که کودکان به او توجه نکرده‌اند درس رو شروع نکند و به تک تک دانش آموزان توجه کاملی داشته باشد.
روی نیکمت دانش آموز وسائل غیر ضروری وجود نداشته باشد.
سعی کنید فعالیت ها را مرحله به مرحله انجام دهید.
وقتی کودک توجه می کند می توانید از پاداش های مادی  و معنوی استفاده کنید و این رفتار را در او تقویت کنید.
محیط کلاس باید استاندارد و عاری از هرگ
نحوه شروع یک کلاس دوختن 
نحوه دوختن دیگران را به دیگران بیاموزید.
با آموزش کلاس های خیاطی عشق خود را به خیاطی با دیگران که مایل به یادگیری هستند به اشتراک بگذارید. برای شروع ، باید فضایی برای برگزاری کلاسها پیدا کنید ، دانش آموزانی را پیدا کنید که در آن شرکت کنند و وسایل خود را جمع آوری کنند.
همچنین باید یک برنامه درسی انتخاب کرده و اهداف را برای کلاس تعیین کنید. شما ممکن است در آخر هفته تعطیلات آخر هفته را در یک فروشگاه پارچه محلی ، در طی یک ب
کلاس توجیهی و آموزشی امداد و نجات در روز 5 آذر در مدرسه با حضور عوامل هلال احمر شهرکرد برگزار گردید . در این کلاس آقای نافیان مسئول کمیته آموزش هلال احمر به آموزش دانش آموزان در زمینه حوادث غیر مترقبه و بخصوص زلزله پرداختند. 
عوامل موثربرشادی و نشاط دانش اموزان در کلاس درس حالات ظاهری معلم جّو روانی و عاطفی کلاس درس تا حدودی زیادی به وضیعت روحی و روانی معلم بستگی دارد.وقتی معلم با روحیه ی شاد و بانشاط وارد کلاس شود ،دانش اموزان از مصاحبت و در کنار او بودن لذت خواهند برد.زیرا نخستین قدم برای ایجاد شادی ونشاط در کلاس , حالات ظاهری چهره ی معلم است.مهم بودن وبزرگی ،در اخم کردن و عبوس و ترش رو بودن نیست.برخی از معلمان تصور می کنند اگر همیشه عبوس باشند و اخم کنند ، شاگرد
در تاریخ 2/10/97 چهارمین جلسه ی شورای دانش آموزی در محل دفتر مدرسه برگزار گردید در این جلسه از زحمات دانش آموزان عضو شورا تشکر شد مسول کمیته ی علمی درخواست فرجه برای امتحانات نوبت دوم، همچنین تعطیلی کلاس های درس همزمان با امتحانات را خواستار شد . مسئول کمیته ی ورزشی قرار شد تا پایان امتحانات نوبت دوم ، اعلام توقف فعالیت های تربیت بدنی و ورزش را اعلام نمایند.در خاتمه نظارت بر حسن اجرای طرح مدام آذر ماه به عهده ی دانش آموزان عضو شورای دانش آموزی گ
برای افزایش یادگیری و ایجاد محیط مفرح و شاد برای تمامی دانش آموزان در همه پایه.اما در اینجا فقط پایه دبیرستانی هارا برایتان شرح میکنیم.(گزیده گزارش هایی که از دانش آموزان تهیه کردیم)
۱-ایجاد محیطی با فضای سبز در حیاط و موحطه مدرسه با گلها و درختان همیشه سبز مثل درخت کاج.
۲_پوشیدن لباس های ست و رنگی هم دانش آموزان و هم مدیران هم معاونان و کلیه دبیران.
۳_مهربان بودن تمامی حضار محترم در مدرسه اعم از دبیران و معاونان.
۴_گیر ندادن های الکی به هر چیزی
قبل از اصلاحات ارضی معمولا به کسی رعیت یا زارع صاحب نسق گفته می شدکه با داشتن یک یا چند عامل تولید، بر روی قطعه زمینی از مالک به صورت انفرادی و یا با اشتراک چند زارع دیگر به کشت و زرع می پرداخت و محصول بین او و مالک تقسیم می شد.
یکی از معانی نسق عبارت از نظم و ترتیبی است که در مورد توزیع آب و زمین بین روستاییان معمول است.
زارع صاحب نسق، مالک زمین نبود بلکه حق استفاده از آن را داشت. مالک بعد از مرگ زارع زمینی را که او در اختیار داشت به فرزند او واگذ
نمونه آموزشی زیبایی از دوخت یک گل رز را می بینید که با استفاده از تکنیک دوخت دندان موشی کوتاه و بلند به همراه سایه روشن دوزی استفاده شده است. این نمونه زیبا توسط خانم ساره زارع از آموزشگاه شب افروز؛ بر روی پارچه کتان دوخته شده و پس از اطو و مرتب نمودن؛ درون یک قاب نهاده شده است. ساقه دوزی، گره ایرانی و دوخت پیچ رز نیز از جمله دوخت های اطراف این سوزندوزی زیبا می باشد.
برای دیدن تصاویر بیشتری از این سوزندوزی زیبا می توانید بر روی کلمه ادامه مطلب
شنبه که شبش رفتم باشگاه بعد نرمش ! کلی خسته بودم ..
یکشنبه هم رفتم تا غروب بیمارستان و شبش کلاس مشاوره ...
خستگی به حدی بود که شب ساعت 00:00 تا 11 صبح خوابیدم ..
الانم چون برنامه به هم ریخت و قراره دوباره بازتوانی کنم بعد از ظهر هیچ کاری نکردم ..
امیدوارم بتونم الا عربی رو کامل دانلود کنم !
مجبور شدم *گل بزنم و خب نمیدونم الان تکلیف چالش 30 روزه چی میشه !؟
ایا همه چی لغو با این اوضاع پیش اومده ؟
2 روز بدون درس / 2روز کامل بدون نرمش / امروزم که *گل زدم !:/
عنوان ر
این روزها معلمین به شدت سرشان گرم تدریس های مجازی است و حتی بیشتر از زمانی که در مدرسه حضور داشتند درگیر تهیه محتوای آموزشی و برگزاری کلاسهای آنلاین دو ساعته برای هر کلاس و رسیدگی به ایرادات و اشکالات درسی دانش آموزان می باشند. در طول هفته هم با پیامهای دانش آموزان وقت و بی وقت هم مدارا میکنند و جوابگو هستند. شاد (شبکه آموزش دانش آموزان) که آمد حال برای پر کردن جیب یک عده یا برای پز دادن وزیر یا هر چیز دیگر قطعا تا این زمان ناموفق بوده است. عدم
ماه گذشته، وقتی مردم ساعت هشت و نیم شب، پای تلویزیون منتظر قسمت جدید سریال بانوی عمارت بودن، من و محیا تصمیم گرفتیم هر شب به شکل روتین، یک یا دو قسمت از سریال آمریکایی «سیزده دلیل برای اینکه...» رو ببینیم.بله... اسمش همینه؛ داستانش هم توی مدرسه‌ای در آمریکا می‌گذره که روابط بین دانش‌‌آموزهاش پر از فراز و فرود و کشمکش‌ه و با خودکشی یکی از دانش‌آموزا، همه چیز می‌ریزه به هم.من خیلی بیشتر از محیا باهاش ارتباط برقرار کردم. روابط پسرهای مدرسه ب
سر کلاس نقشه کشی بودیم معلم داشت پاتخته مینوشت
موشک درست کردیم زدیم تو سر معلم، برگشت به یکی از ما خیره شد و چند تا فحش نصیبش کرد...
دانش اموز : خب اقا چکار کنیم ؟
معلم :  سرتو بزار رو میز دراز بکش |: 
کلاس رفت رو هوا D :D :D:
+الان هروقت اونو میبینیم میگیم سرتو بزار رو میز دراز بکش

ضمن عرض سلام و تبریک سال نو:
بدین وسیه اعلام می گردد کلیه ی دانش آموزان موظف هستند طبق برنامه درسی ارائه شده جدید در کلاس های آنلاین حضور یابند. لازم به ذرک است در کلیه ی کلاس های آنلاین حضور غیاب انجام شده و در نمره دانش آموزان تاثیر گذار است.

جهت ورود به کلاس های آنلاین متناسب با پایه درسی خود از جدول زیر وارد شوید

کلاس آنلاین هفتم
کلاس آنلاین هشتم
کلاس آنلاین نهم

شیوه های جذاب سازی کلاسروش های تدریس خلاق
آیا تا به حال در وسط تدریس به دانش آموزان خود توجه کرده اید؟ چقدر جذب نحوه تدریس شما هستند و یا بالعکس, خسته شده اند و منتظر پایان کلاس هستند؟
درست وقتی فکر می کنید که برنامه درسی کامل یا فعالیت جذابی را در پیش گرفته اید ، ممکن است متوجه شوید که دانش آموزانتان بدون علاقه در کلاس تنها حضور فیزیکی دارند. به همین منظور ضروری است که شما راه هایی را برای جالب نگه داشتن کلاس های خود پیدا کنید تا دانش آموزان ب
گر می خواهیم محیط مدرسه،محیطی شاد و دلپذیر باشد باید استیاق دانش آموزان را نسبت به آن جلب کرد.برای مثال می توان کار های زیر را انجام داد:
1-صبحگاه شادتر برگزار شود
می توانیم مدرسه را شادتر کنیم اما برخی موانع و چالش هایی در آموزش و پرورش دیده می شود که اجازه نمی دهم مدیر مدرسه فضا را برای دانش آموزان شاد کند و حتی می توان مراسم صبحگاهی را شادتر اما مدیر این اجازه را ندارد و برای همین هم اکنون شاهد این هستیم که محیط مدرسه شاد و دلپذیر نیست.از طرف
تحقیقات زیادی نقش مثبت بازی‌ها را در کمک به یادگیری ‌دانش‌آموزان اثبات‌ می‌کنند. پژوهش‌ها نشان‌ می‌دهند که بازی نه تنها به محیط کلاس، شادی و نشاط‌ می‌بخشد بلکه بهترین روش برای درگیر کردن ‌دانش‌آموزان ضعیف با ریتم کلاس است. درست بر خلاف این عقیده عمومی که برای موفقیت در تحصیل باید بر تعداد و ساعات کلاس‌های دروس اساسی مثل ریاضی، علوم و زبان افزود، پژوهش‌ها نشان‌ می‌دهند که بالعکس با اضافه کردن بازی، ورزش و شادی به کلاس‌های درس، آم
سال تحصیلی امسال با حضور یک میلیون و 300 هزار دانش‌آموز کلاس اولی‌ و حدود 500 هزار نوآموز پیش دبستانی آغاز شد.
زنگ آغاز تحصیل امسال با حضور سرپرست آموزش و پرورش در دبستان دخترانه اسلامشهر نواخته شد و برای اولین بار هم با تغییر نظام آموزشی کلاس هفتمی ها هم به مدرسه رفتند.فانی امروز قول دارد که امید و شادی را در میان دانش اموزان گسترش دهد تا روحیه درس خواندن بالا برود.
دوستانم خویم شما  می توانید نظرات خود را در مورد آغاز سال تحصیلی به صورت کامنت
برای مدرسه شاد داشتن باید دانش آموزای شاد و خوش فکری داشت
که با خلاقیت خودشون محیط مدرسشون و شادتر و جذاب تر کنند 
انها حتما برای انکه در کنار هم شادمان تحصیل کنند و مهارت کسب کنند باید شیوه برقراری ارتباط موثر  و بدونند
چه خوب زمینه پرورش  خلاقیت و نوآوری برای دانش آموزا را فراهم کنیم
به آنها اجازه بدیم کار تیمی انجام بدند
تفکر نقاد را بهشون آموزش بدیم 
وارتباط موثر را  بیاموزند
به راستی این مهارت ها در آموزش و پرورش ما چگونه محقق می شوند
و
همه دانش آموزایی که تو آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم شرکت کردن ، منتظر اعلام نتایج آزمون تیزهوشان هستن . دانش آموزا می تونن با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه قبولی آزمون تیزهوشان ، رتبشون رو تخمین بزنن و شانس قبولیشون رو بسنجن .

برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :

www.tahsilico.com/web/articles/view/1225/تخمین-رتبه-قبولی-تیزهوشان.html#f1
این چند روز تو شبکه های مجازی و حتی تلویزیون خبری شنیدیم با این موضوع : تنبیه بدنی دانش آموز فلان مدرسه در فلان شهر با سیم شارژر ، با شلاق و یا سیلی توسط معلمش!!!
همین اول موضع خودم رو روشن کنم که کسی فکر نکنه خدایی نکرده من موافق تنبیه بدنی دانش آموزا هستم ! نه عزیزم ! تنبیه بدنی خیلی هم ناپسنده و علاوه بر اینکه با کرامت انسانی معلم و شاگرد در تضاده ،هیچ مشکلی رو هم حل نمی کنه و مهمتر از همه حق الناسیه که خداوند خدا نمی بخشه و در روز موعود وبال گرد
اگر می خواهیم محیط مدرسه،محیطی شاد و دلپذیر باشد باید استیاق دانش آموزان را نسبت به آن جلب کرد.برای مثال می توان کار های زیر را انجام داد:
1-صبحگاه شادتر برگزار شود
می توانیم مدرسه را شادتر کنیم اما برخی موانع و چالش هایی در آموزش و پرورش دیده می شود که اجازه نمی دهم مدیر مدرسه فضا را برای دانش آموزان شاد کند و حتی می توان مراسم صبحگاهی را شادتر اما مدیر این اجازه را ندارد و برای همین هم اکنون شاهد این هستیم که محیط مدرسه شاد و دلپذیر نیست.از طر

جّو روانی و عاطفی کلاس درس تا حدودی زیادی به وضیعت روحی و روانی معلم بستگی دارد.وقتی معلم با روحیه ی شاد و بانشاط وارد کلاس شود ،دانش اموزان از مصاحبت و در کنار او بودن لذت خواهند برد.زیرا نخستین قدم برای ایجاد شادی ونشاط در کلاس , حالات ظاهری چهره ی معلم است.مهم بودن وبزرگی ،در اخم کردن و عبوس و ترش رو بودن نیست.برخی از معلمان تصور می کنند اگر همیشه عبوس باشند و اخم کنند ، شاگردان از انها حساب می برندو می ترسند،در حالی که تحقیقات انجام شده نت
سلام
** اهمیت توجه به نمادهای شادی در مدارسایجاد فضای نشاط آفرین در مدارس با راهکارها و ابزارهای متفاوت، موضوعی است که کارشناسان بر آن تاکید دارند.نیک نژاد در این زمینه در گفت وگو با پژوهشگر ایرنا گفت: باید در مدارس از نمادها، رنگ ها و نشانه های شادی آور استفاده کرد. فضای مدارس ما به لحاظ فیزیکی برای دانش آموزان ایجاد نشاط نمی کنند. ساختمان مدارس در بیشتر موارد قدیمی و تا اندازه تخریب شده است. طراحی داخل کلاس ها نیز معمولا یکنواخت و کسالت آور
در یکی از مدارس ، معلمی دچار مشکل شد و موقتا برای یک ماه معلمی جایگزین مسئولیت کلاس را به عهده گرفت. در یکی از کلاس ها این معلم  سوالی از دانش آموزی کرد که نتوانست جواب بدهد ، این مساله موجب تمسخر و خنده دانش آموزان شد. معلم متوجه شد که دانش آموز اعتماد به نفس پایینی دارد و مدام مورد تمسخر دوستانش قرار می گیرد. زنگ آخر ، هنگامی که دانش آموزان از کلاس خارج شدنداورا فرا خواند و برگه ای به او داد که رویش بیت شعری نوشته شده بود. ازو خواست بیت شعر را ح
#شهید  صفدرعلی   توت   زارع
نام  پدر:  علی
تاریخ  تولد:    1339/05/04
محل  تولد:    ساوجبلاغ
تاریخ  شهادت:     1361/11/21 
محل  شهادت:    دزفول
نام  عملیات :    والفجر مقدماتی
محل  دفن:   ابراهیم جیل
وصیت نامه: روزی خواهد آمد که دشمنان با شنیدن نام جمهوری اسلامی ایران لرزه به اندامشان می‌افتد.
لینک معرفی شهدای جمهوری اسلامی ایران در پیامرسان بومی سروش
علاوه بر مطالعه خوب و کافی ، داشتن تغذیه مناسب شب امتحان باعث عملکرد بهتر سر جلسه آزمون و بازدهی بهتر مغز میشه . پس دانش آموزا با خوردن غذاهای سرشار از پروتئین و کم کردن مصرف کربوهیدارات ها می تونن بهترین عملکرد رو سر جلسه امتحان داشته باشن .
با نزدیک شدن به فصل امتحانا ، استرس دانش آموزا و پدر مادرا برای نمره زیاد میشه . اما گرفتن نمره خوب فقط محدود به خوندن خوب و کافی نیست ! بلکه دانش آموزا و دانشجوها باید حواسشون به تغذیه مخصوصا تغذیه ای که ش

زمان ما:-کلاس چندمی ؟ما: سوم راهنمایی!
- ینی کلاس نهمی ؟ ماشالله ماشالله!
این بین ما شروع می کردیم با خودمون شمردن که اول دوم سوم و الی آخر که ببینیم سوم راهنمایی میشه نهم یا نه ؟!

الآن :ما:کلاس چندمی ؟
-کلاس هشتم!
ما: میشه چندم ؟ دوم راهنمایی ؟
 و ما این بین باز با خودمون میشمریم که اول دوم سوم و الی آخر که ببینیم هشتم میشه چندم!؟؟

چرا خب :| هم اون موقع داستان داشتیم هم الآن -_- 

+ سوم دبیرستان و پیش دانشگاهی فاصله مدرسه تا خونه رو با
قابل توجه دانش آموزان عزیز و اولیای گرامیبا توجه به اینکه امکان تدریس از راه دور و اینترنتی به هر شیوه ای در برخی از دروس مانند ریاضی که نیاز به تدریس حضوری در کلاس و شیوه های فعال تدریس با پرسش و پاسخ دارند  وجود ندارد و باعث سردرگمی و ضعف پایه ای در یادگیری می گردد تصمیم بر این شد که دروسی که بیشتر جنبه حفظی دارند و دانش آموزان با کمک اولیا از عهده آن بر می آیند را در این وبلاگ تدریس کنیم و روز های باقی مانده سال تحصیلی را کاملا به ریاضی اخت
http://jamii.blog.ir/post/3ضمن عرض سلام و تبریک سال نو:
بدین وسیه اعلام می گردد کلیه ی دانش آموزان موظف هستند طبق برنامه درسی ارائه شده جدید در کلاس های آنلاین حضور یابند. لازم به ذرک است در کلیه ی کلاس های آنلاین حضور غیاب انجام شده و در نمره دانش آموزان تاثیر گذار است.

جهت ورود به کلاس های آنلاین متناسب با پایه درسی خود از جدول زیر وارد شوید

کلاس آنلاین هفتم

نفرات برتر کنکور سراسری تجربی 98 اعلام شدند

نام
نام خانوادگی
رتبه
شهر

ازدمهر
احمدی نژآد
1
تهران

محسن
رستکار
2
تبریز

فرهنگ
امیری
3
شیراز

رسا
ظفری
4
تبریز

محمدرضا
ارشدی صوفیانی
5
تبریز

امیررضا
بسکابادی
6
مشهد

گلسا
مصباحی
7
شیراز

ریحانه
فرخی ملکی
8
رشت

سیاوش
کیانپور
9
اهواز

سید مهدی
زارع زاده ابرکوقویی
10
بیرجند

امیرحسام
زارع
10
ابرکوه

توصیه می شود برای انجام انتخاب رشته تخصصی، مشاوره انتخاب رشته کنکور، انتخاب رشته کنکور سراسری 98 تمامی رشته
برای انتخاب یک معلم خصوصی خوب باید معیارهای مهمی رو مثل سابقه تحصیلی و علمی ، تجربه و سابقه کاری و تخصص اون معلم رو در نظر بگیرین . اینجوری نه تنها وقت و هزینه خودتون رو هدر نمی دین ، بلکه با آموزش اون معلم به اون نتیجه دلخواهتون هم میرسین .
وقتی دانش آموز و یا اولیا اون نمی تونن به تنهایی از پس مطالعه و یادگیری مطالب درسی بر بیان میرن دنبال انتخاب یک معلم خصوصی خوب که با کمک اون بتونن به اون نتیجه دلخواه برسن . اما انتخاب یک معلم خصوصی خوب این ر
معلم  شهید رضا زارع خالدی
تاریخ تولد :1337  تاریخ شهادت : 11/2/62
محل تولد :خالدآباد
محل شهادت : دار خوین
مزار شهید :گلزار شهدای خالد آباد
 فرازی از زندگینامه شهید رضا زارع خالدی
 در یک خانواده مذهبی و متدین به دنیا آمد . دوران ابتدایی را
در همان روستا و دوره متوسطه را در بادرود به اتمام رساند و بعد ازآن دو
سال در دانشسرای مقدماتی نایین تحصیل نمود و بعد از آ ن به جبهه رفت.
 در تظاهرات قبل از انقلاب شرکت میکرد ودر زمان معلم بودنش در
مدارس شاگردانش
سلام وقت همگی بخیر
نشاط را می توان به شادی و شور و شعف معنا کرد، اما نشاط به خودی خود شادی آفرین نیست و نیازمند یک سری ابزارها، لوازم، امکانات و محیط مناسب است تا به نشاط معنای واقعی بخشد. اکنون باید ببینیم نشاط در مدرسه که یک محیط آموزشی، تربیتی محسوب می شود به چه امکانات و شرایطی نیازمند است که با آنها بتوان محیطی مناسب و موفق در تربیت و آموزش و ارتقای علمی دانش آموزان در فضایی کاملاً متنوع، صمیمی و با انگیزه های مثبت ایجاد کرد. برای رسیدن ب
اگر برای شما هم جالب است بدانید ژاپنی های چه می کنند که اینقدر با هوشند و نظام آموزشی شان چگونه است این نوشته را بخوانید.اول از همه بد نیست بدانید که دانش آموزان ژاپنی در صه سال نخست مدرسه رفتنشان هیچ آزمون و امتخانی ندارند و بیشتر وقتشان صرف آداب معاشرت و رفتار درست میشود.فرهنگ ژاپنی‌ها حکم می‌کند که در سیستم آموزشی ژاپن آداب معاشرت مناسب به دانش آموزان جوان مهم‌تر از صرف انرژی کلاس برای این آزمون‌های استاندارد است. باور نهفته در نظام آم
روز دوشنبه کلاس زبان:
یکی از همکلاسیا که خانوم معلمه میگه دانش آموزانش گفتند حاضرند بنزین بشه 10 تومن ولی اینترنت یک لحظه هم قطع نشه!
استاد زبان از همین نقل قول، آتو می آید دستش و شروع میکنه که تا وقتی ملتمون این هستند همین بلاها هم سرمون میاد.
من وارد بحثشون نمیشم ولی تو دلم میگم حالا دانش آموز ابتدایی بچه ست و ی چیزی گفته  

روز سه شنبه سر کلاس خودم با دانشجویان ارشد:
یک دانشجوی به اصطلاح ارشد: استااااااااااد ما حاضریییم بنزین بشه 6 تومن ولی
⭕️ دانش آموز اول ابتدایی دارم که نام پدرش در سناد با شناسنامه مغایرت دارد برای رفع این مشکل باید چکار کنم ؟
توی سناد
از مدیریت دانش اموزان
مدیریت اطلاعات شناسنامه ای
سمت چپ
گزینه اصلاح مشخصات شناسنامه ای پدر و مادر
کد ملی پدر را بزنید
و وارد مشخصاتش بشید و ویرایش کنید و ثبت را بزنید
سپس مجدد از قسمت
مدیریت دانش اموزان
لیست دانش اموزان
اسم دانش اموز را پیدا کنید
روی اسم دانش اموز کلیک کنید 
و از ذره بین جلوی کد ملی
وارد ویرایش مشخصات دانش ام
تداوم تعطیلی مدارس موجب شد سیستم آموزشی کشور ، به آموزش از راه دور روی بیاورد. اولین قدم در این راستا پخش دروس از رسانه ملی بوده است ؛ اما برای سرعت بخشیدن به روند آموزشی دانش آموزان و با توجه به استقبالی که از پخش کلاس دانش آموزان در تلویزیون شد ، مسئولین تصمیم به راه اندازی سامانه ای با عنوان ” شاد “ گرفتند تا دانش آموز و معلم با یکدیگر تعامل بهتری برقرار نمایند.
ادامه مطلب
پیشتر گفتیم که یکی از کاربرد های بسیار خوب این روزهای سوزندوزی استفاده از حلقه های کارگاه به جای قاب تابلو می باشد. در تصویر زیر نمونه خوبی از این کاربرد را می بینید که توسط خانم ساره زارع از آموزشگاه شب افروز، اجرا شده است.  دو شاخه گلی که در کنار هم دوخت سایه روشن دوزی را تجربه کردند تا درون یک قاب باقی بمانند  و نمادی از تلاش برای حضور در فرهنگ این سرزمین باشند. برای دیدن تصاویر بیشتری از این سوزندوزی زیبا  می توانید بر روی کلمه ادامه مطلب
خیلی کم پیش میاد اجازه بدم دانشجو بیاد درس بده یا صحبت کنهاگر هم این اتفاق بیفته، معمولا برای من نکته آموزنده خاصی نداره حرف هاشون
ولی
امروز یکی از دانشجوهای کارشناسی در کلاس من مطلبی آموزش داد که نشستم و در جایگاه یک دانشجو گوش دادم و لذت بردم
راست می گویند که
امروزه دانش پراکنده است و در دست هر کسی قطعه ای از آن وجود دارد
معنی شعر توانا بود هرکه دانا بود کلاس چهارم متن شعر توانا بود هرکه دانا بود کلاس چهارم معنی شعر توانا بود هر که دانا بود کلاس دوم ضرب المثل توانا بود هر که دانا بود معنی بیت توانا بود هرکه دانابود داستان درباره توانا بود هرکه دانا بود شعر خرد و دانش کلاس چهارم توانا بود هرکه دارا بود
معنی شعر در ادامه مطلب
ادامه مطلب
بعد از گذراندن یک ترم، یعنی 4ماه سپری کردن با هم کلاسی های آقا و تک دختر بودن در کلاس به نتایج ذیل دست یافتم!
1)اقایان هزار سالشان که باشد هنوز هم بچه اند وانگار دانش آموز مقطع دبیرستانند و به همان شدت به سر و مغز یک دیگر میکوبند و هم دیگر را ترور شخصیتی میکنند.
2)بر عکس دختران در تعطیل و کنسل کردن کلاس ها بسیار متفق القول بوده و کافی است بگویند فلان روز کلاس نیایم..در همان دقیقه تصویب میشود که کلاس فلان روز تشکیل نخواهد شد تکرار میکنم بر عکس اکثر
برای ایجاد انگیزه در کلاس اول خود میتوانید از داستانهای کوتاه استفاده کنید،
کلاس اولی ها علاقه بسیاری به شنیدن داستان دارند.
ایجاد علاقه به کلاس و مدرسه یکی از فنون یاد دهی -یادگیری برای بهبود کیفیت آموزش است.
برای مطالعه داستانهای جذاب مختص کلاس اول اینجاکلیک کنید.
برای ایجاد انگیزه در کلاس اول خود میتوانید از داستانهای کوتاه استفاده کنید،کلاس اولی ها علاقه بسیاری به شنیدن داستان دارند.ایجاد علاقه به کلاس و مدرسه یکی از فنون یاد دهی -یادگیری برای بهبود کیفیت آموزش است.برای مطالعه داستانهای جذاب مختص کلاس اول اینجاکلیک کنید.

وقتی به زارع میگی 2 رو 20 کن، 5 رو 15 کن انقد کم نده،چرا هدفت اینه مارو بندازی؟
زارع هم این شکلی میکنه و میگه ن ن
سلام
● ایجاد نشاط برای دانش آموزان
۱) تأسیس بانک جایزه و تشویق دانش آموزان با ارائه کارت امتیاز
۲) برپایی جشن های شادی و مسابقات مختلف
۳) تقویت و توسعه بازدیدهای علمی و تفریحی
۴) تشکیل نمایشگاه های متعدد با مشارکت دانش آموزان از دست سازهای کارهای تحقیقی امور آموزشی و پرورشی
۵) ورزش صبحگاهی به صورت دسته جمعی قبل از شروع کلاس
۶) دعوت از دانش آموزان موفق مدرسه جهت صحبت سرصف
) تشویق و تقدیر از فعالیت های کوچک و کم ارزش از نظر دیگران
۸) زیبا و جذاب ک
اگر در کلاس و مدرسه رابطه نزدیکی بین خانواده و دانش‌آموز با معلم برقرار شود، پیشرفت علمی حاصل خواهد شد و مشکلات کشور کم می‌شود، اظهارکرد:‌ نباید اجازه دهیم که محیط کلاس دوقطبی شود و باید دولت، خانواده و معلمین و دانش‌آموزان تلاش کنند تا محیط مدرسه دلپذیرتر و شاداب‌تر برای همه شود
رئیس جمهور گرامی و با تدبر ایران برای پرسش مهر سال تحصیلی ۹۸-۹۹موضوع را اینگونه اعلام کرده اند: برای ایجاد محیطی شاداب تر،دلپذیر تر،امن تر،و دوست داشتی تر در مدارس چه کار هایی باید انجام داد. این سوال میتواند اینده ی بهتری برای دانش اموزان ما در فردا ایجاد کند در صورتی که به ان عمل شود. یک مدرسه ی بی عیب و نقص ویژگی های فراوانی دارد که مهم ترین انان برای مدرسه ای شاداب و دل پذیر تر برای یک دانش اموز محیط مدرسه است. محیط مدرسه مهم ترین نقش در این
... و خدایی که در این نزدیکی است.
خدایا حکمت قدمهایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن
تا درهایی را که به سویم می گشایی ندانسته نبندم
و درهایی که می بندی به اصرار نگشایم.
عرض سلام به همه ی دانش آموزانی که اومدین و وبلاگمون سر زدین.
اول از همه جا داره از همه ی شما تشکر کنم جهت انتخاب بنده به عنوان رئیس شورای مدرسمون.
امیدوارم با همکاریتون با اعضای شورا موجب پیشرفت مدرسمون باشید.
هدف از ایجاد این وبلاگ این بود که شما دانش آموزا مشکلات و انتقاد و
● ایجاد نشاط برای دانش آموزان
۱) تأسیس بانک جایزه و تشویق دانش آموزان با ارائه کارت امتیاز
۲) برپایی جشن های شادی و مسابقات مختلف
۳) تقویت و توسعه بازدیدهای علمی و تفریحی
۴) تشکیل نمایشگاه های متعدد با مشارکت دانش آموزان از دست سازهای کارهای تحقیقی امور آموزشی و پرورشی
۵) ورزش صبحگاهی به صورت دسته جمعی قبل از شروع کلاس
۶) دعوت از دانش آموزان موفق مدرسه جهت صحبت سرصف
۷) تشویق و تقدیر از فعالیت های کوچک و کم ارزش از نظر دیگران
۸) زیبا و جذاب کردن
این روزها مکتب اسلامی کلاس‌های زیادی رو به صورت آنلاین برگزار کرده از کلاس های مدرسه گرفته تا طب اسلامی و پرورش نوغان(کرم ابریشم) و زبان عربی به شکل کاربردی
مشاهده جدول زمانبندی کلاس‌های آنلاین مکتب اسلامی
اینجاکلیک کنید
دوستان عزیز سلاممتاسفانه در این روزها مردم جهان در حال  مبارزه با ویروس کرونا می باشند. به خاطر مسائل بهداشتی و پیشگیری از ابتلای دانش آموزان موفتا کلاس های مدارس تعطیل می باشد و لی این به معنای تعطیلی آموزش نیست.به همین دلیل این کانال برای آموزش فیزیک دهم و جایگزین موقت کلاس ایجاد شده است. برای ارتباط با شما و پرسش و پاسخ می توانید از بخش نظرات هر مطلب استفاده کنید.
به اطلاع دانشجویان محترم می رساند تمامی کلاس های اینجانب روز چهارشنبه 22 اسفندماه برگزار نخواهد شد و برنامه برگزاری کلاس های جبرانی متعاقبا اعلام خواهد شد.
تاکید می گردد صرفا کلاس های روز چهارشنبه که مربوط به اینجانب می باشد برگزار نخواهد شد و سایر کلاس ها مطابق برنامه اعلام شده برگزار خواهد گردید.
سلام 
با کارشناس آموزش بابت تغییر جلسه ثابت کلاس و اینکه در هفته‌های زوج و ساعت ۱تا۳ جلسه متغیر کلاس باشه و همچنین اینکه کلاس با دو تخته احتیاج هست، صحبت کردم.
قرار بر این هست که تمام دانشجویان کلاس در خواست را امضا کرده و بعد از امضای من  برای مدیرگروه (دکتر راعی) ببرن و بعد درخواست تایید شده را به خانم مویدفر برای انجام تغییر کلاس بدهند.
پی‌نوشت:
 تا قبل از انجام فرایند فوق طبق برنامه آموزش در سایت گلستان کلاس تشکیل میشه.

سلام 
نقش دانش آموزان درانقلاب
    1- باشعار نویسی وپخش عکس وتوزیع اعلامیه ونوارحضرت  امام وتبدیل کلاس درس به سنگرمبارزه  نقش خود راایفا نمودند
2- ودرراهپیمایها وتظاهرات در صف اول حماسه آفریدند  وفداکاری کردند ودرمبارزه با رژیم منحوس پهلوی شهدای زیادی تقدیم انقلاب نمودند که اوج حماسه ماندگارآنان 13 آبان 57 روز دانش آموز است
ادامه مطلب
قابل توجه دانش آموزان پایه هشتم و نهم که دبیر زبانخارجه آنها جناب آقای راستی می باشد (متن ارسالی آقای راستی عینا برای شما ارسال می شود):
قابل توجه دانش آموزان پایه های هشتم و نهم :جهت شرکت در کلاس مجازی درس زبان انگلیسی هرچه سریعتر در کانال های مربوطه در پیام رسان ایتا عضو شده و از مطالب درسی با نظارت مستقیم دبیر مربوطه استفاده نمایند. لازم به ذکر است مطالب تدریس شده در کلاس های مجازی به منزله شرکت در کلاس درس بوده و با شروع به کار مجدد مدرسه ب
با ابراز رضایت 90 درصدی اولیا و دانش آموزان شرکت کننده در کلاس های آنلاین جاری و با توجه به استقبال گسترده و درخواست مکرر اولیا و دانش آموزان گرامی...
در نظر داریم کلاس های آنلاین هوش و استعداد تحلیلی با سرفصل های سرنوشت ساز آزمون های سمپاد را برگزار کنیم
علاقه مندان به ثبت نام اطلاعات خود را با فرمت زیر 
نام و نام خانوادگی
کد ملی
شماره همراه
ذکر عنوان کلاس هوش و استعداد تحلیلی
به شماره 09229786064 پیامک کنند یا از طریق تلگرام به همین شماره ارسال
مدرسه مونتسوری در لکنونای هند، با ۵۲۰۰۰ دانش‌آموز و حدود ۱۰۰۰۰ کلاس درس، به عنوان بزرگترین مدرسه جهان در کتاب رکورد گینس ثبت شده است. این مدرسه ۷۵۰۰ دانش‌آموز بین ۵ تا ۱۷۰ سال دارد و یکی از بهترین مدارس کشور هند، از لحاظ علمی است. دانش‌آموزان مقاطع پیش‌دبستانی، ابتدایی و متوسطه این مجموعه، بعدها در ۲۰ دانشگاه شهر ادامه تحصیل خواهند داد.
لیگ برتر کشتی آزاد در شرایطی با قهرمانی بازار بزرگ ایران به پایان رسید که همگان تحت تاثیر نمایش تحسین برانگیز امیرحسین زارع قرار گرفتند.
به گزارش  "ورزش سه"، لیگ برتر کشتی آزاد شب گذشته با قهرمانی تیم بازار بزرگ ایران بعد از شکست دادن اترک خراسان شمالی به پایان رسید. با اینکه تا قبل از مسابقه سنگین وزن تکلیف تیم قهرمان مشخص شده بود، اما همگان منتظر رویارویی غول گرجستانی با پدیده آملی کشتی ایران بودند.
گنو پتریاشویلی، دارنده ۳ مدال طلای جهان
در تاریخ 2/10/97 چهارمین جلسه ی شورای دانش آموزی در محل دفتر مدرسه برگزار گردید در این جلسه از زحمات دانش آموزان عضو شورا تشکر شد مسول کمیته ی علمی درخواست فرجه برای امتحانات نوبت دوم، همچنین تعطیلی کلاس های درس همزمان با امتحانات را خواستار شد . مسئول کمیته ی ورزشی قرار شد تا پایان امتحانات نوبت دوم ، اعلام توقف فعالیت های تربیت بدنی و ورزش را اعلام نمایند.در خاتمه نظارت بر حسن اجرای طرح مدام آذر ماه به عهده ی دانش آموزان عضو شورای دانش آموزی گ
باز هم با یک سری ویدیوهای عروسی آ زارع اومدیم پیشتون
این بار شاگردای زارع تو عروسیش سنگ تموم گذاشتنااااا، سنگه تموم..
ببینیم...

نشاط را می توان به شادی و شور و شعف معنا کرد، اما نشاط به خودی خود شادی آفرین نیست و نیازمند یک سری ابزارها، لوازم، امکانات و محیط مناسب است تا به نشاط معنای واقعی بخشد. اکنون باید ببینیم نشاط در مدرسه که یک محیط آموزشی، تربیتی محسوب می شود به چه امکانات و شرایطی نیازمند است که با آنها بتوان محیطی مناسب و موفق در تربیت و آموزش و ارتقای علمی دانش آموزان در فضایی کاملاً متنوع، صمیمی و با انگیزه های مثبت ایجاد کرد. برای رسیدن به چنین هدفی باید به
با کدوم خاطره یا تجربه روز دختر رو تبریک بگیم؟!خاطره تنهایی کلاس تشکیل دادن در غیابشون...بلاک کردن بعد از اشتباه...نگفتن کنسلی کلاس و بیخودی سر کلاس موندنشون...کمک نکردن بهشون وقتی سر یه مبحث کمک میخواستن...سو تفاهم با شوهر یکی ازشون یا نجات دادن دوتا دختر که گیر کرده بودن ؟!این آخری غیر دخترای کلاس بودش

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها